Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov


Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke Materská dovolenka (MD) predstavuje pre každú rodinu a hlavne pre rodinný rozpočet obmedzený príjem . A často sa v tomto období rodine zvyšujú výdavky, vďaka novo narodenému potomkovi, takže sa veľmi ľahko môže dostať do finančnej núdze. Preto sa objavil aj inštitút pôžičky pre ženy na MD, ktorý pomáha riešiť práve túto nepríjemnú situáciu.

Pôžičky pre ženy na MD poskytujú skôr nebankové inštitúcie , keďže bankové domy nemajú možnosť získať dostatočné preukázanie príjmov od žiadateľky. U nebankových inštitúcií na to idú mierne inak. Zaujíma ich príjem partnera. Tým dostanú dostatočnú informáciu o tom, ako je rodina bonitné a akú pôžičku im teda môže inštitúcia poskytnúť.

Náležitosti pôžičky pre ženy na MD

těhotenství Ako u akejkoľvek inej pôžičky, je iu pôžičky pre ženy na MD dôležité predložiť občiansky preukaz alebo pas žiadateľky. Navyše je často dôležité priniesť id oklady partnera . Ďalej je potreba potvrdenie o príjmoch partnera, pokiaľ nie sú príjmy žiadateľky dostatočné. V prípade, že si žena na MD ďalej sama zarába, tak ani potvrdenie o príjmoch manžela nie je potrebné a stačí doložiť vlastné príjmy ženy. Dôležitý je aj bankový účet. Obvykle všetko prebieha bezhotovostnou formou, takže je nutné vlastniť bankový účet. Niektoré inštitúcie pri poskytovaní tohto druhu úveru nahliada do bankového alebo nebankového registra, aby sa uistili, že žiadateľka nemá v žiadnom z týchto dlhových registrov záznam .

Pôžička pre ženu na MD

Zvyčajne sa jedná o pôžičky v rádoch desaťtisícov korún so splatnosťou do niekoľkých málo rokov. Výhodou týchto druhov úverov je ich rýchlosť vybavenia. Inštitúcie často nič neprotahují, pretože sú si vedomé toho, že ženy na MD danej prostriedky potrebujú čo najskôr. Ďalej je dôležité uviesť, že ide o neúčelový pôžičku, takže poskytovateľ nepožaduje dokumentovania, na čo boli peniaze využité. Žena tak prostriedky môže využívať podľa svojho uváženia.

Ak ste teda v situácii keď si potrebujete požičať či už na novú práčku, umývačku alebo sa ako mladá rodina musíte zadĺžiť na tridsať rokov aby ste si mohli dovoliť miesto, ktoré môžete volať svojim domovom, neostáva Vám nič iné ako zájsť do banky alebo nejakej nebankovej spoločnosti a zobrať si pôžičku. Nie je na tom nič neobvyklé, pretože nebudete prvý ani posledný, len si dajte načas a podrobne si nechajte vysvetliť všetky pre a proti navrhovanej ponuky aby ste po čase nezostali nemilo prekvapení .

Podobné články

Kreditné karty

Kreditné karty predstavujú špecifickú možnosť úveru . Klient, ktorý danú kartu drží, je oprávnený využiť určitý úverový rámec. A následne je p...

Rýchle pôžičky

Keďže je dnes najdôležitejšou vecou, ktorú človek má čas, rýchle pôžičky sa stávajú čoraz väčším trendom. Ľudia chcú mať takmer všetko okamž...

Novinky